Home

room-1 Travel Hotel

Góra Gontyniec

Najwyższe wzniesienie Pojezierza Wielkopolskiego– 192m n.p.m. Na Gontyniec prowadzi kilka szlaków pieszych i rowerowych, a jeden z nich zaczyna się ok. 300m od Hotelu* Gościniec Wyrwidąb .

room-2 Travel Hotel

Ścieżki rowerowe

W okolicy Oleśnicy jest wyznaczonych aż 6 tras rowerowych, o różnych długościach- od 14km do 24km. Na każdej z tych tras można podziwiać piękne zabytki, pomniki przyrody oraz miejsca ciekawe historycznie. Każda z tras ma wyjątkowe i niezapomniane walory turystyczno-krajobrazowe.

room-3 Travel Hotel

Ptactwo i Zwierzyna

Hotel* Gościniec Wyrwidąb jest położony wśród lasów i stawów. W związku z tym „na co dzień” można spotkać sarnę, daniela albo dzika zaś na niebie można obserwować króla ptaków- Orła Bielika, który w okolicy ma swoje gniazdo.

room-4 Travel Hotel

Basen Miejski

Pływalnia Delfin mieści się w centrum Chodzieży w odległości ok. 3 km od Hotelu* Gościniec Wyrwidąb. Jest to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas wolny, skorzystać z sauny, czy wanny SPA. Dla najmłodszych została wybudowana zjeżdżalnia. W pobliżu jest plac zabaw oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, którym można popływać po Jeziorze Miejskim- największym w Chodzieży.

room-5 Travel Hotel

Statek Chodzieżanka

Chodzieżanka to statek spacerowy, który kursuje wokół Jeziora Miejskiego. Podczas takiego wodnego „spaceru” można podziwiać piękne widoki oraz ptactwo. W całej okazałości można zobaczyć Wzgórze Talerz, na którym umiejscowiony jest stok narciarski.

room-5 Travel Hotel

Stok Narciarski

Chodzieski Stok Narciarski jest usytuowany na morenowym Wzgórzu Talerz. Całkowita długość stoku wynosi 550m, a zamontowane wyciągi mają odpowiednio długość 200m i 330m. Przy ujemnych temperaturach funkcjonuje system zaśnieżania.